دسته‌بندی نشده

سیستم صوتی سالن کنفرانس

سیستم صوتی سالن کنفرانس

اولین چیزی که باید درک کنید این است که هر فضایی در دفتر شما نیازهای صوتی متفاوتی خواهد داشت. ما سیستم صوتی سالن کنفرانس را پیچیده‌ترین یا متنوع‌ترین نیازها می‌دانیم و زمان زیادی را صرف کمک به مشتریان خود در کشف آن می‌کنیم. دقیقاً آنچه شما نیاز دارید به کار شما و نحوه استفاده شما از اتاق کنفرانس خود بستگی دارد.

سیستم صوتی سالن کنفرانس هم اندازه سیستم ویدیویی کنفرانس مهم می باشد، برای مثال اگر وجود کیفیت صدای پایین را در نظر بگیریم، ارتباط برقرار کردن را خیلی سخت خواهد کرد. اما در جمع کردن این تکنولوژی در کنار هم می تواند سخت باشد، زیرا فضا های مختلف در سطح آکوستیک رفتار متفاوتی دارد. در کل، خاصیت آکوستیک اتاق بسیار پیچیده است، زیرا معمولا فضاها را با در نظر گرفتن اپتیک طراحی می کنند. به ندرت می توان فضای مشترکی را پیدا کرد که تصاویری ضعیف ارائه دهد، اما یافتن فضای مشارکتی که چالش هایی را از نظر آکوستیک ارائه می دهد، معمولا زیاد است. خوشبختانه، مشاوران صوتی تصویری، ابزار و تخصص لازم برای غلبه بر این گونه چالش‌ها را دارند.

سیستم صوتی سالن کنفرانس از چه چیزی تشکیل شده است؟

هرسیستم صوتی سالن کنفرانس از چندین بخش تشکیل شده است که هر یک از آنها برای فضا، هدف و چیدمان صندلی خاصی انتخاب شده اند. برای فضاهای کوچک مشترک، ممکن است نیازی به تجهیزات صوتی اختصاصی نباشد، زیرا بلندگوهای نمایشگر معمولاً صدای کافی را ارائه می دهند. در مواردی که اینطور نیست، یک اسپیکر مناسب می تواند صدا را به اندازه ای تقویت کند که همه بتوانند آن را بشنوند. البته، این یک راه حل بسیار ناکافی برای فضاهای بزرگتر است، و اینجاست که راه حل های مشاوران صوتی تصویری از پیچیدگی بیشتری برخوردار می شوند. برای فضاهای تیمی بزرگتر، راه حل های مشاوران صوتی تصویری معمولاً شامل موارد زیر است:

سیستم صوتی سالن کنفرانس از چه چیزی تشکیل شده است؟

چیدن اسپپیکر ها برای خروجی بهینه

سخنرانان با مهمترین مانع در هر فضای تیمی روبرو می شوند. آیا همه می توانند صدای فرد صحبت کننده را بشنوند؟ چه آن فرد از طریق کنفرانس تلفنی وارد شود یا در انتهای میز باشد، راه حل های صوتی باید به این سوال پاسخ دهند. اگر زیبایی شناسی یک نگرانی عمده نیست، نصب بلندگوهای سیستم صوتی سالن کنفرانس بر روی دیوارها، بسیار شبیه به یک سیستم صدای خانگی، می تواند حجم صدا را در سراسر فضا فراهم کند. در غیر این صورت، بلندگوهای نصب شده در سقف می توانند مقدار صدای مورد نیاز را ارائه دهند. در هر صورت، بلندگوهای نصب شده نیاز به افزایش صدا را تا سطح زیادی را از بین می برند، که معمولاً زمانی اتفاق می افتد که صدا در یک فضای کوچک پخش شود.

قرار دادن میکروفون برای دریافت بالاترین کیفیت

میکروفون های سیستم صوتی سالن کنفرانس را می توان در خود میز هم نصب کرد و کابل های صوتی را از طریق قاب آن و به کف آن متصل کرد. در واقع، میکروفون ها ممکن است تا حد زیادی نامرئی باشند، اما بین انواع میکروفون کنفرانس، باید از نوع همه جهته باشند و برای دریافت بالاترین کیفیت و برای هر چند متر فاصله، مرتب شوند.

تکنولوژی پوشش صدا

سر و صدای خارج از فضا می تواند باعث حواس پرتی شود. اما مهمتر از آن، گفتگو در داخل جلسه احتمالاً آنقدر حساس خواهد بود که امکان استراق سمع وجود ندارد. مجموعه دومی از بلندگوهای سیستم صوتی سالن کنفرانس را می توان برای خروجی یک جریان ثابت از نویز سفید استفاده کرد و به طور موثر محیطی را ایجاد کرد که هیچ صدایی نمی تواند به داخل یا خارج آن نفوذ کند.

تجهیزات و نرم افزارهای پردازش صدا

پردازنده های سیگنال دیجیتال چندین ورودی را سازماندهی می کنند تا بتوان از آنها با تقویت کننده ها، ضبط کننده ها و سایر دستگاه ها استفاده کرد. نرم‌افزار اندازه‌گیری می‌تواند آکوستیک فضا را مدل‌سازی کند و به قرارگیری و عملکرد دستگاه کمک کند. نرم افزاری مانند نرم افزار لغو اکو از تداخل سیستم صوتی سالن کنفرانس با یکدیگر جلوگیری می کند و وضوح خروجی را حفظ می کند.

همه این اجزا به همراه یک رابط کنترل بصری، چسبی هستند که سیستم صوتی سالن کنفرانس را کنار هم نگه می‌دارند. هیچ چیز حواس‌پرت‌کننده‌تر از صدای ضعیف هنگام کنفرانس یا ارائه نیست، و حواس‌پرتی نیز باعث از بین بهره‌وری مثبت است. برای طراحی و اجرای یک راه حل مبتنی بر صدا یک مشاور صوتی تصویری بیاورید و مطمئن شوید که عوامل حواس پرتی هرگز در همکاری دخالت نمی کنند.

بهترین فناوری برای سیستم صوتی سالن کنفرانس شما

در ادامه سه ​​مورد وجود دارد که باید به آنها فکر کنید تا مطمئن شوید که بهترین فناوری برای سیستم صوتی سالن کنفرانس شما را برای نیازهای خاص خود دریافت می کنید.

  • صدا: بدیهی است که کیفیت صدا مهم است زیرا اگر افراد نیاز به شنیدن یکدیگر داشته باشند. چه در حال تماس کنفرانسی باشید و چه در حال پخش ویدیو باشید، کیفیت صدای ضعیف می تواند به طور کامل جلسه را خراب یا شرکت کنندگان را خسته کند. این مکانی برای سرمایه گذاری در بهترین سیستم صوتی سالن کنفرانس است که می توانید برای اطمینان از عدم وجود پژواک، ترقه، بازخورد یا قطع کردن. به نوع تجهیزات صوتی که نیاز دارید فکر کنید: تلفن، کنفرانس صوتی یا تصویری، میکروفون.
  •  دوربین کنفرانسی: این روش عملیاتی استانداردی است که کسب و کارها جهانی تر می شوند. علاوه بر سیستم صوتی سالن کنفرانس، باید مطمئن شوید که از تجهیزات و برنامه هایی استفاده می کنید که ایمن، سازگار و آسان برای استفاده هستند. قبل از اینکه این ابزارها را انتخاب کنید، در نظر بگیرید که چه نوع کنفرانس ویدیویی انجام خواهید داد. و احتمالاً چند شرکت کننده خواهید داشت. آیا ویدیو را برای شرکت کنندگان به اشتراک خواهید گذاشت یا خیر؟ احتمال پیوستن چند شرکت کننده وجود دارد؟ اینها همه سؤالاتی است که باید پرسید.
  • صفحه نمایش: انتخاب صفحه نمایش در کنار سیستم صوتی سالن کنفرانس مناسب، بخشی از طراحی کلی اتاق کنفرانس است. نوع و اندازه آن بستگی به بزرگی اتاق دارد و برای چه کاری از آن استفاده می کنید. علاوه بر اطمینان از اینکه همه افراد حاضر در اتاق کنفرانس می‌توانند صفحه نمایش را ببینند، آنچه را که احتمالاً نمایش می‌دهید در نظر بگیرید. ویدیو، ارائه‌ها یا جلسات تیم. آیا صفحه نمایش شما روی دیوار نصب می شود؟ آیا به بیش از یک صفحه نمایش نیاز دارید؟

بهترین فناوری برای سیستم صوتی سالن کنفرانس شما

قیمت خرید سیستم صوتی سالن کنفرانس

سیستم صوتی سالن کنفرانس می تواند به سرعت پیچیده شوند. جای نگرانی وجود ندارد زیرا می توانید با ما تماس بگیرید. کارشناسان و کادر مجرب ما در بازتاب گستر می توانند به شما کمک کنند. تا بفهمید واقعاً به چه چیزی نیاز دارید و چگونه می توانید آن را در حد بودجه خود به دست آورید. ما در اینجا سعی بر این داریم که ساختار بهترین تجربه برای شما باشیم. آخرین قیمت خرید سیستم صوتی سالن کنفرانس را از ما بخواهید.

بازگشت به لیست