مقالات

خرید سیستم کنفرانس

خرید سیستم کنفرانس

از مدیریت کارمندان دورکار گرفته تا بستن قرارداد های تجاری در خارج از کشور، خرید سیستم کنفرانس به یک نیاز حیاتی برای کسب و کار ها و مشاغل در هر اندازه و عملکرد تبدیل شده است. این بدان معناست که شرکت های موفق باید راه حل مناسبی را برای کنفرانس های ویدئویی با کیفیت بالا به مشتریان و کارمندان خود ارائه دهند که اوج کار و ارتباطات از راه دور است.

دیگر شرکت‌ها مجبور نیستند مشتریان یا کارمندان خود را در معرض تعاملات فرعی قرار دهند. با خرید سیستم کنفرانس ویدیویی شما قابلیت پخش ویدیوی HD و صدای شفاف و کاهش دهنده نویزرا خواهید داشت و این موضوع می‌تواند عملیات کسب‌وکار شما را با ارائه یک تجربه حضوری در جلسات دیجیتالی متحول کند.

سیستم کنفرانس چیست ؟

کنفرانس ویدیویی جلسه ای با دو یا چند شرکت کننده است که از مکان های مختلف صرف نظر از فاصله شرکت می کنند. آنها از اتصال صدا، تصویر و کامپیوتر  برای اتصال استفاده می کنند. سیستم کنفرانس ویدیویی را می توان برای نمایش محصولات، مصاحبه های شغلی، جلسات تیمی، وبینارها و موارد دیگری استفاده کرد.

یک مطالعه اخیر نشان می دهد که بیش از 98٪ از مشاغل متوسط ​​و بزرگ احتمالاً سیستم های ویدئو کنفرانس خریداری می کنند و دو سوم از مشاغل کوچک نیز قصد دارند همین کار را انجام دهند. افزایش کار از راه دور نیاز به خرید سیستم کنفرانس را افزایش می دهد.

هدف اصلی از خرید سیستم کنفرانس کمک به افراد بدون در نظر گرفتن مکانی است که در آن قرار دارند با هم ارتباط برقرار کنند. برای یک ویدئو کنفرانس موفق، به چند ابزار نیاز دارید.

تجهیزات مورد نیاز هنگام خرید سیستم کنفرانس

در اینجا برخی از متداول ترین تجهیزات کنفرانس ویدیویی آورده شده است:

خرید سیستم کنفرانس: صفحه نمایش

لپ تاپ، مانیتور رومیزی، صفحه نمایش تلویزیون

خرید سیستم کنفرانس: میکروفون و دوربین

میکروفون و وب کم یا دوربین ویدیو کنفرانسی ، میکروفون USB و وب کم ساخته شده است.

خرید سیستم کنفرانس: بلندگوها

بلندگوی داخلی کامپیوتر، بلندگوی خارجی، تلفن کنفرانس VoIP (صدا از طریق IP).

خرید سیستم کنفرانس: اتصال به اینترنت

وای فای، اترنت، مودم و اشتراک اینترنت مناسب

انواع سیستم ها هنگام خرید سیستم کنفرانس

بسته به نیاز شما، انواع مختلفی از سیستم های ویدئو کنفرانس وجود دارد که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. گزینه های مربوط به خرید سیستم کنفرانس :

  • کنفرانس ویدیویی Telepresence: از چندین صفحه نمایش یا نمایشگر با کیفیت استفاده می شود تا همه احساس کنند که کاملا در جلسه حضور دارند.
  • سیستم کنفرانس ویدئویی رومیزی: تمام نرم افزار و سخت افزار این سیستم کنفرانس ویدئویی در یک لپ تاپ یا رایانه رو میزی تعبیه شده است.
  • خرید سیستم کنفرانس ویدئویی مبتنی بر فضا: فناوری این سیستم کنفرانس ویدئویی در خود فضا تعبیه می شود مانند اتاق کنفرانس.

مهم نیست که کدام را برای خرید سیستن کنفرانس را انتخاب می کنید، موارد استفاده زیادی برای سیستم های کنفرانس ویدئویی وجود دارد. این به شما کمک می کند تا با مشتریان، همکاران و کارمندان احتمالی آینده ارتباط برقرار کنید.

تجهیزات برای خرید سیستم کنفرانس

کاربردهای برتر فناوری کنفرانس ویدیویی

  • جلسات تیم
  • وبینارها
  • نمایش محصولات
  • آموزش و پشتیبانی یک به یک
  • مصاحبه های شغلی

جلسات تیم

از کنار گذاشته شدن، صحبت کردن یا شنیدن اشتباه در جلسات دیجیتال خسته شده اید؟ تجربه تماس کنفرانس ویدیویی اولیه برای یک محیط ملاقات تجاری سازنده مناسب نیست. یک دوربین رو به جلو نمی تواند کل اتاق کنفرانس پر از مردم را ثبت کند.

یک میکروفون استاندارد همچنین ممکن است قادر به تولید صدای بلند و واضح در انتهای مکالمه نباشد. زمان تیم شما آنقدری مهم است که مجبور باشید مدام حرف خود را تکرار کنید. اطلاعاتی که در جلسات مورد بحث قرار می گیرد بسیار مهم است تا کیفیت صدا را از ایجاد سوء تفاهم در خطر قرار دهد. افراد دورکار شما مستحق همان تجربه ای هستند که تیم اداری شما دارد، پس آن را به آنها بدهید!

خرید سیستم کنفرانس ویدیویی 360 درجه با دوربین‌های با وضوح بالا و تجهیزات ضبط صدا با کیفیت بالا می‌تواند فوراً جلسات دیجیتالی شما را ارتقا دهد و زمین بازی را برای هم تیمی‌های حضوری و دورکار برابر کند.

وبینارها

یک وبینار نیاز به ورودی تصویری و صوتی با کیفیت بالا دارد. پس در اینجا خرید سیستم کنفرانس با تجهیزات عالی می تواند بسیار کمک کننده باشد. بینندگان شما در حال تماشا هستند زیرا به اطلاعاتی که دارید نیاز دارند.اگر ویدیوی شما از اشتراک‌گذاری تصاویر HD پشتیبانی نمی‌کند یا به اندازه کافی از فضایی که در آن هستید عکس نمی‌گیرد، تماشاگران شما تبدیل به شنونده می‌شوند.

اگر مخاطبان شما می خواستند به اطلاعات فقط گوش دهند، فقط یک پادکست در مورد موضوع انتخاب می کردند. به همین ترتیب، اگر شرکت کنندگان شما نمی توانند آنچه شما می گویید را درک کنند، در واقع رویکرد خود را برای تعامل با بینندگان خود محدود می کنید.

وقتی جنبه صوتی را از ارائه خود دور و یا تضعیف می کنید، وارد مجموعه وسیعی از محتوای بصری و شنیداری رقیب می شوید که نتیجه مثبتی نخواهد داشت. برای ارائه یک تجربه کامل و دلپذیر به شرکت کنندگان در وبینار خود، باید به مجموعه مناسبی از تجهیزات مجهز باشید، در غیر این صورت خطر از دست دادن سرنخ های بالقوه یا مشتریان خود را دارید.

نمایش محصولات

تمام جنبه های شرکت شما در محصولات شما خلاصه می شود. فقط به تمام جلسات Brainstorming (طوفان فکری) ، کار طراحی و ساعت های تولیدی که صرف راه اندازی کالای شما شده است و تمام آن تلاش ها فکر کنید فکر کنید.

حالا تصور کنید که یک پیشینه فروش شکست خورد، و تمام این کار سخت بیهوده بود، زیرا شما خرید سیستم کنفرانس را به طور مناسب انجام ندادید. پس در نتیجه ثبت جزئیات کامل محصول خود را نداشتید. اگر نسخه‌های نمایشی مجازی بتوانند جایگزین بازدیدهای پرهزینه در محل شوند (یا حداقل تا حدی جایگزین شوند) این راه‌حل مقیاس‌پذیر باعث صرفه‌جویی در پول کسب‌وکار شما می‌شود.

آموزش و پشتیبانی یک به یک

چه در حال ارائه آموزش حضوری برای یک کارمند جدید یا ارائه پشتیبانی بدون تاخیر برای یک مشتری اصلی باشید، هر تعامل دیجیتالی که شرکت شما انجام می‌دهد می‌تواند متلاطم باشد یا به اندازه یک جلسه حضوری یکپارچه و کارآمد باشد.

در واقع تفاوت در فناوری کنفرانس ویدیویی است که روی آن سرمایه گذاری می کنید. مگر اینکه تجهیزاتی که هنگام خرید سیستم کنفرانس ویدیویی تهیه میکنید، کیفیت بالا داشته باشند. شرکت شما نمی تواند در هر زمان و در هر مکانی جریان ارتباطی بین تیم ها و مشتریان را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته و در هر مکان عالی ارائه دهد. همچنین با ارائه نقش‌های راه دور که می‌توانند از هر کجا انجام شوند، استخر متقاضیان خود را برای نمایندگان پشتیبانی گسترده‌تر خواهید کرد.

مصاحبه های شغلی

فرآیند استخدام نرمال می تواند پر زحمت باشد. بنابراین خرید سیستم کنفرانس مناسب می تواند کمک حال شما باشد. هر روز که بدون استخدام جدید خود می روید، نه تنها بهره وری آن موقعیت خاص را از دست می دهید، بلکه بهره وری هر مصاحبه کننده ای را که در فرآیند استخدام دخیل هستند، از دست خواهید داد.

راه حل های ارتباطی فوری و با کیفیت بالا، مانند ابزارهای ویدئو کنفرانس و فناوری، به اعضای فعلی تیم و استخدام کنندگان جدید بالقوه اجازه می دهد تا به سرعت یک مصاحبه کارآمد و در عین حال اساسی را انجام دهند. شرکت‌هایی با قابلیت‌های از راه دور استعدادهای جدید را 33 درصد سریع‌تر از شرکت‌های بدون انعطاف‌پذیری از راه دور استخدام می‌کنند.

نه تنها جلسات از راه دور راحت خواهند بود، بلکه از طریق استفاده از فناوری کنفرانس ویدیویی، مصاحبه‌کنندگان می‌توانند نشانه‌های بصری کلیدی را از مصاحبه به‌دست آورند که بینش‌های مشابه مصاحبه حضوری را ارائه می‌دهد.

مزایای خرید سیستم کنفرانس ویدیویی

مزایای ویدئو کنفرانس

ویدئو کنفرانس فناوری است که امکان انتقال همزمان ویدئو و صدا را بین دو یا چند کاربر با استفاده از ارتباطات سخت افزاری و نرم افزاری فراهم می کند.

ویدئو کنفرانس در حال حاضر به خوبی در محیط کسب و کار جا افتاده است و به اندازه تلفن استفاده می شود. گفتنی است، ویدئو کنفرانس مزایای زیادی نسبت به تماس های تلفنی و جلسات حضوری دارد. این به شما امکان می دهد تا به سرعت مشکلات تجاری را حل کنید ، شرایط راحت را برای ارتباط با همکاران ، مشتریان و شرکا ایجاد کنید و همچنین به شما امکان می دهد تا به میزان قابل توجهی در هزینه خود صرفه جویی کنید.

صرفه جویی در زمان

ویدئو کنفرانس به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از دفتر، جلساتی را با کارمندان دور کار، شرکا و مشتریان از راه دور برگزار کنید. بدون سفر خسته کننده به نقطه ای دیگر از کشور برای ملاقات.

سهولت استفاده

می توانید با استفاده از تجهیزات ویژه کنفرانس ویدئویی، رایانه یا تلفن هوشمند از محل کار یا اتاق جلسه خود تماس بگیرید و در کنفرانس شرکت کنید. همچنین دیگر نگران ترافیک و زمان رسیدن به جلسه ها نباشید.

مقیاس پذیری

تعداد شرکت‌کنندگان فقط با توجه به ظرفیت‌های زیرساخت سیستم کنفرانس ویدیویی و نیازهای شما محدود است: شما می‌توانید با ایجاد یک نشست، گروهی از شرکت‌کنندگان ارتباط برقرار کنید یا یک وبینار ایجاد کنید که توسط هزاران نفر دیده شود.

امنیت

خرید سیستم کنفرانس ویدئویی مدرن به شما امکان می دهند بدون اتصال به اینترنت در شبکه های بسته کار کنید. بنابراین حداکثر امنیت انتقال داده را تضمین می کنند و مزاحمتی ایجاد نمی شود. هنگام اتصال به شبکه، از پروتکل های TLS استفاده می شود که به شما امکان می دهد انتقال اطلاعات را به طور ایمن رمزگذاری کنید.

قیمت خرید سیستم کنفرانس ویدیویی

عوامل تاثیرگذار بر قیمت خرید سیستم کنفرانس ویدیویی را میتوانیم به عوامل مختلف اعم از تجهیزات مختلف مانند کیفیت دوربین و میکروفون و کیفیت پخش اسپیکر و… دسته بندی کنیم. کارشناسان ما در مجموعه بازتاب با در نظر گرفتن بودجه شما بهترین مدل ممکن را معرفی می کنند تا ساختار بهترین تجربه برای شما باشند. جهت نصب و راه اندازی کادر فنی مجرب، پروژه های شما را در کوتاهترین زمان ممکن و با کیفیت عالی تحویل خواهند داد. اخرین قیمت خرید سیستم کنفرانس ویدیویی را از ما بخواهید.

بازگشت به لیست