تجهیزات سالن کنفرانس, سیستم کنفرانس کوآد Quad, محصولات

سیستم کنفرانس دیجیتال بی سیم QUAD مدل C2

تجهیزات صوتی سالن کنفرانس

مجموعه بازتاب با سابقه ای درخشان در زمینه تجهیز سالن های کنفرانس، این تضمین را می دهد که طراحی سیستم کنفرانس، با توجه به برند مورد نظر ( بوش BOSCH، بیرداینامیک Beyerdynamic ، تلویک Televic ، دی آی اس DIS،لِم LEM ، جی تی آر JTR ، صامع Same ، هوراند Horand ، بعثت Besat ، اِی کی جی AKG ، رزمومنت RESTMOMENT ) و با مجرب ترین کادر فنی انجام پذیرد.

 

میکروفون کنفرانس دیجیتال بی سیم QUAD مدل C2

سیستم کلید تبدیل شامل یک گیرنده جمع و جور و چهار میکروفون کنفرانس بی سیم دیجیتال در هر کانال دارای یک کنترل صدا اختصاصی می باشد از باند فرکانس 900MHz کم مصرف استفاده می کند
فناوری دیجیتال 24 بیتی سیگنال با کیفیت و حرفه ای تا 200 فوت را ارائه می دهد. انتقال به صورت دیجیتالی رمزگذاری می شود تا جلسات را خصوصی نگه دارید.
پاسخ فرکانس گسترده (50 – 20 ، 000 هرتز) تضمین می کند که صدای آوازهای طبیعی چهار مجموعه فرکانس در دسترس باشد تا 16 کل میکروفون کنفرانس بی سیم بتوانند با هم کار کنند
چهار خروجی متعادل XLR یکی از براکت های خروجی مخلوط را برای نصب در قفسه قفل در نظر بگیرید.

 

اطلاعات محصول
اندازه: DIGITAL-QUAD-CONFERENCE-C2
وزن مورد 5 پوند
ابعاد محصول 5.25 x 8.38 x 1.25 اینچ

 

 

قیمت تجهیزات صوتی سالن کنفرانس

جهت کسب اطلاع از آخرین قیمت تجهیزات سالن کنفرانس ، با همکاران این مجموعه ، در تماس باشید.مناسب ترین قیمتها را از ما دریافت کنید.مجموعه بازتاب با در نظر گرفتن بودجه شما، بهترین طراحی و مناسب ترین پیشنهاد را به شما ارائه میدهد.

اطلاعات تماس مجموعه بازتاب :

مهندسین مشاور مجموعه بازتاب، جهت توضیحات بیشتر، مشاوره رایگان و هماهنگی های لازم پاسخگوی سوالات شما میباشند.

تلفن دفتر: 02188907562

کارشناس فروش: 09195669592

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه