باند, باند و اسپیکر, تجهیزات آمفی تئاتر, صدا, محصولات, وارفیدل WHARFEDALE

اسپیکر وارفیدل wharfedale مدل DELTA-AX15B

سری DELTA-AX به روز شده دارای ویژگی های الکترونیکی داخلی است. اجزای قدرت تازه طراحی شده از کارایی بالا و قابلیت اطمینان بسیار بالا اطمینان دارند.

DELTA-AX را می توان به راحتی با آرم نماد Wharfedale Pro بومرنگ که به سطح بالایی منتقل شده است ، شناخت.

قابلیت تولید سطح فوق العاده SPL و خروجی ، در داخل هر بلندگو DELTA-AX وجود دارد آمپلی فایرهای دارای هد بلند بالا است که منحصرا توسط Wharfedale Pro ساخته شده اند. DELTA-AX15B دارای یک پاسخ فرکانس پایین قابل توجه از فرکانس 42 هرتز – 200 هرتز است که به هر سیستم PA که رام کردن ، پانچ و ضربه می دهد می دهد تا مخاطبان را تحت تأثیر قرار دهد.

DELTA-AX از تخته سه لایی توس ساخته شده است و از ویژگی های مجهز به قطب های زاویه ای دوگانه برخوردار است تا اطمینان حاصل شود که صدای شما مستقیماً در مخاطب قرار می گیرد ، نه در سقف.

…. و آماده نصب است
DELTA-AX15B یک راه حل نصب عالی نیز هست. کلوپ ها ، رستوران ها و خانه های عبادت در سراسر جهان در حال حاضر به سیستم های DELTA روز به روز متکی هستند. الکترونیک به روز شده DELTA-AX15B آرامش خاطر شما را برای استفاده طولانی مدت به شما می دهد.

قیمت باند اسپیکر لاین اری line array 

مجموعه بازتاب مشاور،طراح و تجهیز کننده سیستم صوتی سالن آمفی تئاتر، همایش، اجتماعات و تجهیز سالن کنفرانس جهت انجام پروژه های شما با برند مورد نظرتان آماده همکاری میباشد.جهت اطلاع از آخرین و مناسب ترین قیمت اسپیکر و باند با مهندسین مشاور مجموعه ما ، میتوانید شبانه روز درتماس باشید.

جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

021-88907562

کارشناس فروش: 09195669592

پیج اینستاگرام: @Baztabgr

ایمیل: Baztabgr@gmail.com

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه