باند, باند و اسپیکر, تجهیزات آمفی تئاتر, صدا, محصولات, وارفیدل WHARFEDALE

تجهیزات صوتی آمفی تئاتر اسپیکر وارفیدل wharfedale مدل DELTA-AX

سری DELTA-AX به روز شده دارای ویژگی های الکترونیکی داخلی است. اجزای قدرت تازه طراحی شده از کارایی بالا و قابلیت اطمینان بسیار بالا اطمینان دارند.

DELTA-AX را می توان به راحتی با آرم نماد Wharfedale Pro بومرنگ که به سطح بالایی منتقل شده است ، شناخت.

قابلیت تولید سطح فوق العاده SPL و خروجی ، در داخل هر بلندگو DELTA-AX وجود دارد آمپلی فایرهای دارای هد بلند بالا هستند که بطور انحصاری توسط Wharfedale Pro ساخته شده اند. مدلهای دو طرفه 12 “و 15” همچنین دارای میکسر 2 کانال یکپارچه با پردازنده Qubit DSP هستند که عملکرد صوتی نرم تر و کنترل شده تری را تضمین می کند.

DELTA-AX از تخته سه لایی توس ساخته شده است و از ویژگی های مجهز به قطب های زاویه ای دوگانه برخوردار است تا اطمینان حاصل شود که صدای شما مستقیماً در مخاطب قرار می گیرد ، نه در سقف.

…. و آماده نصب است
چندین نقطه تقلب و ساخت و ساز با دوام نیز DELTA-AX را به یک راه حل عالی برای نصب تبدیل می کند. کلوپ ها ، رستوران ها و خانه های عبادت در سراسر جهان در حال حاضر به سیستم های DELTA روز به روز متکی هستند.

قیمت باند اسپیکر لاین اری line array 

مجموعه بازتاب مشاور،طراح و تجهیز کننده سیستم صوتی سالن آمفی تئاتر، همایش، اجتماعات و تجهیز سالن کنفرانس جهت انجام پروژه های شما با برند مورد نظرتان آماده همکاری میباشد.جهت اطلاع از آخرین و مناسب ترین قیمت اسپیکر و باند با مهندسین مشاور مجموعه ما ، میتوانید شبانه روز درتماس باشید.

جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

021-88907562

کارشناس فروش: 09195669592

پیج اینستاگرام: @Baztabgr

ایمیل: Baztabgr@gmail.com

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه