تجهیزات سالن کنفرانس, سیستم کنفرانس شور Shure, محصولات

سیستم کنفرانس شور SHURE مدل MX412

تجهیزات سالن کنفرانس

تجهیزات صوتی سالن کنفرانس

مجموعه بازتاب با سابقه ای درخشان در زمینه تجهیز سالن های کنفرانس، این تضمین را می دهد که طراحی سیستم کنفرانس، با توجه به برند مورد نظر ( بوش BOSCH، بیرداینامیک Beyerdynamic ، تلویک Televic ، دی آی اس DIS،لِم LEM ، جی تی آر JTR ، صامع Same ، هوراند Horand ، بعثت Besat ، اِی کی جی AKG ، رزمومنت RESTMOMENT ) و با مجرب ترین کادر فنی انجام پذیرد.

 

میکروفن کنفرانس شور SHURE مدل MX412

میکروفن MX418 پاسخگوی همه چیزهایی است که می خواهید از آنها بشنوید و آنچه را که نمیخواهید کنترل می کند. این صدای عالی و عملکرد قابل اعتماد ، بدون سر و صدا  است. حتی نصب آن مورد تفسیر و مهندسی مجدد قرار گرفت تا برای ادغام AV ساده تر و نرم تر شود.دارای صوتی دقیق ، متناسب با گفتار برای هر اتاق در سایزهای مختلف میباشد.

مزایای میکروفن کنفرانس

متناسب با گفتار
کارتریج های میکروفون میکروفلکس به طور خاص برای ضبط صدای انسان متمرکز شده اند ، بنابراین گوینده همیشه به وضوح از طریق آن صحبت میکند.

مشکل نصب ندارد
تنوع گزینه های نصب و شکل ، باعث می شود MX412 در هر مکانی آسان باشد.

سیگنال تمیز
Shure Commshield® برای رد تداخل RF از تلفن های هوشمند همیشه حاضر در Microflex ساخته شده است و می تواند روی عملکرد متمرکز شود.

 

قیمت تجهیزات صوتی سالن کنفرانس

جهت کسب اطلاع از آخرین قیمت تجهیزات سالن کنفرانس ، با همکاران این مجموعه ، در تماس باشید.مناسب ترین قیمتها را از ما دریافت کنید.مجموعه بازتاب با در نظر گرفتن بودجه شما، بهترین طراحی و مناسب ترین پیشنهاد را به شما ارائه میدهد.

اطلاعات تماس مجموعه بازتاب :

مهندسین مشاور مجموعه بازتاب، جهت توضیحات بیشتر، مشاوره رایگان و هماهنگی های لازم پاسخگوی سوالات شما میباشند.

تلفن دفتر: 02188907562

کارشناس فروش: 09195669592

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه