تجهیزات سالن کنفرانس, سیستم کنفرانس تندبرگ Tandberg, محصولات

میکروفن کنفرانس بیسیم beyerdynamic Quinta

تجهیزات سالن کنفرانس

تجهیزات سیستم صوتی سالن کنفرانس

مجموعه بازتاب با سابقه ای درخشان در زمینه تجهیز سالن های کنفرانس، این تضمین را می دهد که طراحی سیستم کنفرانس، با توجه به برند مورد نظر ( بوش BOSCH، بیرداینامیک Beyerdynamic ، تلویک Televic ، دی آی اس DIS،لِم LEM ، جی تی آر JTR ، صامع Same ، هوراند Horand ، بعثت Besat ، اِی کی جی AKG ، رزمومنت RESTMOMENT ) و با مجرب ترین کادر فنی انجام پذیرد.

سیستم کنفرانس بیسیم beyerdynamic Quinta

تجهیزات میکروفن کنفرانس بیسیم سالن جلسات مدل Quinta ساخت بیرداینامیک آلمان قابلیت اتصال 150 عدد میکروفن بیسیم به واحد مرکزی کنفرانس می باشد. این سیستم علاوه بر میکروفن های شرکت کننده و میکروفن رئیس جلسه دارای سیستم رای گیری و میکروفن بیسیم دستی نیز می باشد. بدنه میکروفن های کنسول از نوع فنری گردن غازی می باشد تا بتوان جهت دهنی میکروفن را به سمت دلخواه تعغیر مسیر داد. این سیستم مناسب سالن های کنفرانسی می باشد که امکان سیم کشی نباشد و یا نیاز به جمع آوری سریع تجهیزات بعد از کنفرانس باشد.

مشخصات واحد مرکزی کنفرانس بیرداینامیک مدل beyerdynamic Quinta controlunit :
امکان پشتیبانی از 150 عدد میکروفن شرکت کننده کنفرانس
برنامه ریزی از طریق کابل و پورت RS232
خروجی سیستم مترجم همزمان

 

قیمت تجهیزات صوتی سالن کنفرانس

جهت کسب اطلاع از آخرین قیمت تجهیزات سالن کنفرانس ، با همکاران این مجموعه ، در تماس باشید.مناسب ترین قیمتها را از ما دریافت کنید.مجموعه بازتاب با در نظر گرفتن بودجه شما، بهترین طراحی و مناسب ترین پیشنهاد را به شما ارائه میدهد.

اطلاعات تماس مجموعه بازتاب :

مهندسین مشاور مجموعه بازتاب، جهت توضیحات بیشتر، مشاوره رایگان و هماهنگی های لازم پاسخگوی سوالات شما میباشند.

تلفن دفتر: 02188907562

کارشناس فروش: 09195669592

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه