تجهیز سالن آمفی تئاتر, تجهیز سالن کنسرت, تجهیز سالن همایش, تصویر, محصولات, مقالات

ویدئو مپینگ

تجهیزات سالن آمفی تئاتر

ویدئو مپینگ چیست؟

به طور کلی تصویرسازی و نمایش فیلم به صورت ۳ بعدی بر روی تمامی سطوح را ویدئو مپینگ می گویند، این دستگاه به شما این قابلیت را خواهد داد تا بدون عینک های ۳ بعدی بتوانید در تمامی سطوح تصویر فول  HD را به صورت ۳ بعدی مشاهده نمایید. چه آن سطح هموار باشد و چه ناهموار، چرا که سیستم ویدئو مپینگ از لحاظ نرم افزاری این امکان را دارد که در تمامی سطوح تصویر را انعکاس دهد.ویدئو مپینگ به شیوه ای ازنمایش تصویر بر روی احجام گفته میشود که بیننده را فریب داده و بیننده گمان میکند که تصاویر به نمایش گذاشته واقعی هستند.البته ممکن است  این کاربا استفاده از یک ویدئو پروژکتور و یا چند ویدئو پروژکتور انجام شود.ویدئو مپینگ یا پروجکشن مپینگ ترکیبی از نور و تصویر همراه با صدا و موسیقی است که به واسطه آن می توان احجام و سطوح نا متعارف را به سطوح نمایشی ویدئویی تبدیل کرد و با ارائه تصاویر و طرحهای سه بعدی بر روی سطوح هماهنگ با موسیقی مناسب تصاویر نمایشی متفاوتی عرضه کرد.این سطوح می توانند سطوح پیچیده ی صنعتی ، دکورهای نمایشی و یا نمای ساختمانها باشند.

کاربرد ویدئو مپینگ

در دکوراسیون ،کنسرت، تبلیغات،تئاتر، بازی ویدئویی و بسیاری از کارهای دیگر می‌توان از ویدئو مپینگ استفاده کرد. توسط برخی از نرم‌افزارهای اختصاصی و یا تغییر نحوه قرارگیری ویدئو پروژکتور می‌توان محتوای تصویری پخش‌شده توسط ویدئو پروژکتور را بر روی احجام موردنظر منطبق کرد.

مجموعه بازتاب ،با دردست داشتن کادر مجرب ، مشاور و طراح و مجری پروژه های ویدئو مپینگ(۳D مپینگ) در ایران آماده همکاری با همه ارگان ها،سازمان ها، ادارات دولتی و خصوصی میباشد.

 

تجهیزات صوتی سالن آمفی تئاتر

مجموعه بازتاب مشاور، طراح و تجهیز کننده سالن های آمفی تئاتر، همایش، سینما، به عنوان نماینده فروش انواع برندهای سیستم صوت لاین اری Line Array (جی بی ال JBL، وارفیدل Wharfedale ، آر سی اف RCF ، الکترو ویس EV دایناکورد Dynacord ) مای پرو همکاری خودرا با همه ی سازمان ها ،ارگان ها اعم از دولتی و غیر دولتی و سایر مراکز تجاری ، فرهنگی و تفریحی با مناسب ترین پیشنهاد اعلام مینماید.

قیمت تجهیزات سالن آمفی تئاتر

جهت اطلاع از آخرین قیمت تجهیزات سالن آمفی تئاتر ، با همکاران این مجموعه ، در تماس باشید.مناسب ترین قیمتها را از ما دریافت کنید.مجموعه بازتاب با در نظر گرفتن بودجه شما، بهترین طراحی و مناسب ترین پیشنهاد را به شما ارائه خواهد داد.

اطلاعات تماس مجموعه بازتاب :

مهندسین مشاور مجموعه بازتاب، جهت توضیحات بیشتر، مشاوره رایگان و هماهنگی های لازم پاسخگوی سوالات شما میباشند.

تلفن: 02188907562

کارشناس فروش: 09195669592

 

 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه