BaztabGostar logo

بازتاب گستر

cropped-BaztabGostar-logo.png

سیستم صوتی و پیجینگ فروشگاهی چیست؟

امروزه با گسترش فناوری در صنعت ساختمان سیستم صوتی و پیجینگ جزء اصلی ترین اجزای ساختمان ها بشمار میرود.در مراکز خرید و تفریحی، با نصب سیستم صوت فروشگاهی مناسب ، و پخش موزیک ملایم در فضای محیط، سبب ایجاد احساسی لذت بخش و پر نشاط خواهید شد و درنتیجه بموجب آن یک خرید بیاد ماندنی برای مشتریان خود به ارمغان می آورید.

از کاربردهای مهم سیستم پیجینگ فروشگاهی ، اطلاع رسانی و راهنمای مشتریان است که باعث افزایش رضایتمندی مشتریان خواهد شد.

 

هدف سیستم صوت و پیجینگ فروشگاه:

در سیستم  صوت و پیجینگ فروشگاهی ، هدف میکس و تقویت صدای اصلی و پخش از بلندگوهای پیجینگ است. این صدای پخش شده می تواند موزیک پس زمینه، اطلاع رسانی، رادیو و یا تکرار یک جمله ضبط شده باشد.

نوع آمپلی فایر ها و بلندگوها با توجه به محل مورد نظر مثل فروشگاه، مراکز تفریحی،مراکز تجاری، نمایشگاه ها، مدارس، سالن های اداری و.. با توجه به استانداردهای صدا انتخاب می شود و در هر مکان سیستم صوتی موردنیاز آن باید نصب شود تا بالاترین کارایی را داشته باشد.

 

امروزه در تمام دنیا، برندهای مختلف مراکز نمایندگی خود را به سیستم صوتی یک پارچه برای پخش موزیک تجهیز میکنند. سیستم صوتی یک پارچه موزیک در این زمینه به دو بخش تقسیم میشود، سیستم صوتی آنالوگ و سیستم صوتی دیجیتال تحت شبکه ( IP ) که این دو باهم تفاوت دارند:

انواع سیستم صوتی فروشگاهی:

سیستم صوتی آنالوگ :

در سیستم صوتی آنالوگ شما میتوانید از بلندگوهای سقفی و دکوراتیو ( دیواری ) استفاده کنیدو درکنار آن از تقسیم شدن صدا به صورت مجزا بهره ببرید. تقسیم صدا در سیستم آنالوگ به این شکل است که کاربران میتوانند قسمت های مختلف که شامل یک سری از بلندگو های به هم لینک شده را کم یا زیاد و یا حتی قطع کنند.

سیستم صوتی دیجیتال :

در سیستم صوتی تحت شبکه یا دیجیتال، کنترل از طریق شبکه خارجی ( اینترنت ) یا شبکه داخلی انجام میگیرد و میتوان موزیک یک پارچه را در تمامی نقاط داشته باشیم .

امکاناتی که این سیستم حرفه ای در اختیار کاربران خودش قرار میدهد را میتوان به قطع و وصل یک بلندگو به تنهایی یا بصورت ترکیبی اشاره کرد.و یا در چند مکان مجزا حتی در فاصله های زیاد مانند دو کشور متفاوت، که در این صورت میتوان یک موزیک یا چند موزیک را پخش کرد .

شما فرض کنید در ایران نمایندگی رسمی یک فروشگاه پوشاک وجود دارد، که باید یک موزیک خواص دریک زمان خاص، بصورت یکپارچه با نمایندگی های فروش در کشورهای مختلف بخش شود که سیستم صوتی دیجیتال این امر مهم را برای شما فراهم خواهد کرد.

مجموعه بازتاب ارائه دهنده انواع برندهای سیستم صوت و پیجینگ فروشگاه، آماده همکاری ،مشاوره ،طراحی و نصب سیستم صوت مراکز تجاری میباشد.جهت اطلاع از لیست قیمتها و مناسبترین قیمت سیستم صوت فروشگاه با کارشناس فروش مجموعه درتماس باشید.

 

اطلاعات تماس مجموعه بازتاب :

مهندسین مشاور مجموعه بازتاب، جهت توضیحات بیشتر، مشاوره رایگان و هماهنگی های لازم پاسخگوی سوالات شما میباشند.

تلفن: 02188907562

کارشناس فروش: 09195669592

 

فرم مشاوره رایگان


    منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ » موبایل » المنت منو موبایل » نمایش / مخفی » انتخاب منو مشخص کنید.
    اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
    سبد خرید
    برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.