سیستم صوتی و سیستم پیجینگ فرودگاه

سیستم صوتی و سیستم پیجینگ فرودگاه

سیستم صوتی و پیجینگ فرودگاه چیست؟

با پیشرفت تکنولوژی وافزایش جمعیت ، حجم زیادی از افراد درطول شبانه روز برای سفر ب نقاط مختلف جهان به فرودگاه ها وارد میشوند. مدیریت و کنترل فرودگاه نیاز اساسی به یک سیستم پیجینگ با کیفیت و سیستم صوتی مناسب دارد.

ضرورت استفاده از سیستم صوت و پیجینگ در فرودگاه

بدلیل برخورداری فرودگاه ها از فضای بسیار بزرگ استفاده از سیستم صوتی و سیستم پیجینگ مناسب ضرورت بسیار دارد. رضایت مسافرین شرط اول یک مدیریت خوب است و لازمه ی یک مدیریت خوب ، مجهز بودن فرودگاه ها با سیستم های صوتی و سیستم های پیجینگ فوق پیشرفته است.

 

با نصب سیستم صوتی و پیجینگ مناسب در فرودگاه پوشش یکدست و مناسب صدا،اعلام ساعات ورود و خروج پروازها، پیجینگ ، اعلام وضعیت در مواقع اضطراری ، پیج افراد ، پخش موزیک و انتقال پیام در فضای داخل و محوطه خارجی فرودگاه  به سهولت انجام میپذیرد.

 

 

مجموعه بازتاب به عنوان نماینده رسمی انواع برندها ی سیستم های صوتی و پیجینگ همچون، بوز(BOS)، ال دی (LD) ، جی بی ال (JBL)، الکترو ویس (EV) و یاماها (YAMAHA)، زیکو (ZICO)، جی تی آر (JTR)، دی پی ای ) DPA)، آی تی سی (ITC)، توا (TOA) ، بوش  (BOSCH برای طراحی یک سیستم صوتی و پیجینگ مناسب آمادگی خود را اعلام مینماید.

 

مجموعه بازتاب ، به عنوان بهترین مشاور و طراح در زمینه نصب و تامین و نگهداری سیستم پیجینگ با دردست داشتن بهترین کادرفنی آماده همکاری با همه فرودگاه ها در نقاط مختلف میباشد.

 

جهت کسب اطلاع از آخرین قیمت سیستم صوتی و پیجینگ فرودگاه ، با همکاران این مجموعه ، در تماس باشید.مناسب ترین قیمتها را ازما دریافت کنید.

اطلاعات تماس مجموعه بازتاب :

مهندسین مشاور مجموعه بازتاب، جهت توضیحات بیشتر، مشاوره رایگان و هماهنگی های لازم پاسخگوی تک تک سوالات شما میباشند.

تلفن: 02188907562

کارشناس فروش: 09195669592