سیستم صوتی و سیستم پیجینگ رستوران چیست؟

سیستم صوتی و سیستم پیجینگ رستوران چیست؟

سیستم صوتی رستوران

همه ایرانی ها بعداز گذران هفته ای پر از کارو مشغله به دنبال ایجاد فضایی برای تفریح و آرامش خود و اعضای خانواده شان هستند. اکثریت افراد ترجیح میدهند برای گذران اوقات خوش و صرف غذای مطلوب،به یک رستوران برند بروند.لازمه برند شدن هر رستوران بعداز طبخ غذا با کیفیت عالی، پاکیزگی و نظم، داشتن یک سیستم صوتی مناسب و مختص رستوران میباشد.

 

تجهیز رستوران به یک سیستم صوتی مناسب و پخش موسیقی سبب میشود که رستوران شما به یک رستوران شیک و برند تبدیل شود و صد البته سبب رضایتمندی مشتریان شما خواهد شد که این رضایتمندی بزرگترین هدف هر رستورانی میباشد.نصب سیستم صوتی نه تنها سبب جذب مشتری میشود بلکه این خود یک تبلیغ محسوب میشود.پس برای رسیدن به اهداف بزرگ باید هزینه هایی هرچند کوچک، را نادیده نگرفت.

 

شما اکنون برای داشتن یک سیستم صوتی مناسب که فضای مطلوب و آرامش بخش برای رستوران تان ایجاد کند، نیازمند یک طراح حرفه ای و تجهیز کننده مناسب هستید،که با در نظر گرفتن همه ی فاکتورها (موقعیت، فضا و دکوراسیون داخلی، )بتواند بهترین سیستم صوتی را برای رستوران شما طراحی و نصب کند.مجموعه بازتاب مشاور و طراح در زمینه نصب و راه اندازی سیستم های صوتی و پیجینگ رستوران، آماده همکاری با شما مدیران محترم رستوران ها،تالارها،فست فود،فود کورت،کافی شاپ و قهوه خانه ها میباشد.

 

سیستم پیجینگ رستوران

در ساعاتی از روز که رستوران شما ، مملو از مشتری میشود ، برای ایجاد نظم بیشتر و جلوگیری از ازدهام مشتریان سیستم پیجینگ رستوران کاربرد موثری خواهد داشت.

 

سیستم صوتی تالار

یکی از خاطره انگیزترین روز زندگی هر زوج شب عروسی آنهاست. شبی باشکوه و مجلل که همه ی دوستان و آشنایان و اقوام دور هم جمع میشوند و برای جشن عروسی این زوج رقص و پای کوبی میکنند. برای برگزاری این چنین مراسم باشکوهی نیازمند یک تالار مجهز به یک سیستم صوتی عالی هستید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سیستم صوتی تالار و باغ تالار این مقاله را مطالعه نمایید.

 

 

مجموعه بازتاب با داشتن سابقه ی طولانی در زمینه سیستم های صوتی (سیستم صوت رستوران،سیستم صوتی کافی شاپ،،سیستم صوتی تالار،سیستم صوتی فود کورت،سیستم صوتی قهوه خانه)میتواند بهترین مشاور شما برای نصب بهترین برندها در زمینه  سیستم های صوتی برای رستوران شما باشد.

 

بازتاب به موجب همکاری با انواع برندهای سیستم های صوتی همچون، بوز(BOS)، ال دی (LD) ، جی بی ال (jbl)، الکترو ویس (EV) و یاماها (YAMAHA)، زیکو (ZICO)، جی تی آر (JTR)، دی پی ای ) DPA)، آی تی سی (ITC) و … در جهت نصب سیستم های صوتی شما ، حق انتخاب بیشتری در اختیارتان قرار میدهد و نیز با درنظر گرفتن بودجه ی شما ، رستوران شما را با بهترین تجهیزات صوتی طراحی و نصب خواهد کرد.

 

 

جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

021-88907562

کارشناس فروش: 09195669592