تجهیزات سالن کنفرانس|میکروفن کنفرانس LD Systems مدل U508 CS 4

تجهیزات سالن کنفرانس|میکروفن کنفرانس LD Systems مدل U508 CS 4

تجهیزات سالن کنفرانس

سیستم کنفرانس LD Systems

میکروفن کنفرانس

U508 CS 4

ما U500® را در آلمان توسعه داده ایم تا تمام نیازهای شما در مورد سیستم کنفرانس بی سیم را برآورده سازیم. این نرم افزار یک راه حل مجهز حرفه ای برای برقراری ارتباط و تعامل مؤثر با فناوری پیشرفته ، درک دقیق گفتار و ظاهری زیبا ارائه می دهد. سیستم UHF True Diversity کاربر دوستانه با 60 کانال در 6 گروه ، نصب آسانتر را تسهیل می کند و کنفرانس ها ، جلسات و میزگردها را به رویدادهای موفق تبدیل می کند.

پایانه های U500® دارای یک میکروفن کندانسور gooseneck با ویژگی هایپر قلبی قلبی و یک حلقه نور برای نمایش وضعیت هستند. پایه مخصوص میز سنگین دارای ورودی میکروفون XLR ، توان فانتوم 28 ولت ، سوئیچ خاموش و همچنین کنترل افزایش و یک فیلتر پر فشار 130 هرتز برای کاهش مؤثر اثر نزدیکی و صدای سازه است. یک صفحه نمایش OLED با کنتراست بالا فرکانس رادیویی ، وضعیت باتری ، شماره ترمینال ، گروه و کانال را نشان می دهد. دامنه انتقال صوتی 60 هرتز – 16 کیلو هرتز است.

برای پیکربندی ساده و سریع ، گیرنده سیستم کنفرانس 4 کانال U500® دارای فرکانس خودکار و اسکن کانال ، هماهنگ سازی مادون قرمز ، یک رمزگذار دیجیتالی و 4 دکمه برای دسترسی مستقیم به کانال های فردی است. صفحه نمایش OLED با کنتراست بالا یک مرور کلی از کلیه عملکردها و تنظیمات مانند قدرت سیگنال صوتی و رادیویی و اولویت و وضعیت باتری پایانه ها ارائه می دهد. برای از بین بردن اثر متقاطع ، بازخورد و جلوه های فیلتر شانه می توان تعداد میکروفن های همزمان زنده را پیکربندی کرد. تنظیمات دروازه اتوماتیک یا دستی قابل انتخاب و صدای خلبان اطمینان می دهد که سیستم کنفرانس U500® کیفیت صدای عالی و ایمنی عالی در برابر صدا را ارائه می دهد. علاوه بر خروجی های کانال مجزا ، گیرنده دارای خروجی اصلی ، قفل دسترسی نیز برای جلوگیری از تنظیم غیر مجاز تنظیمات و رابط RS-232 برای تسهیل ادغام در سیستم های کنترل خارجی است.

 

 

Wireless Conference System

  • 4 Channels
  • Frequency range (UHF): 823 – 832 MHz and 863 – 865 MHz
  • 4x XLR balanced audio output
  • Audio output “Mix” XLR balanced
  • BNC antenna connector
  • 55 Channels in 6 groups
  • OLED display
  • Dimensions: 19″, 1HE, 243 mm Housing depth
  • Weight: 6 kg
  • Operating voltage: 12 V DC (1000 mA)

 

تجهیزات صوتی سالن کنفرانس

مجموعه بازتاب با سابقه ای درخشان در زمینه تجهیز سالن های کنفرانس، این تضمین را می دهد که طراحی سیستم کنفرانس، با توجه به برند مورد نظر ( بوش BOSCH، بیرداینامیک Beyerdynamic ، تلویک Televic ، دی آی اس DIS،لِم LEM ، جی تی آر JTR ، صامع Same ، هوراند Horand ، بعثت Besat ، اِی کی جی AKG ، رزمومنت RESTMOMENT ) و با مجرب ترین کادر فنی انجام پذیرد.

قیمت تجهیزات سالن کنفرانس

جهت کسب اطلاع از آخرین قیمت تجهیزات سالن کنفرانس ، با همکاران این مجموعه ، در تماس باشید.مناسب ترین قیمتها را از ما دریافت کنید.مجموعه بازتاب با در نظر گرفتن بودجه شما، بهترین طراحی و مناسب ترین پیشنهاد را به شما ارائه میدهد.

اطلاعات تماس مجموعه بازتاب :

مهندسین مشاور مجموعه بازتاب، جهت توضیحات بیشتر، مشاوره رایگان و هماهنگی های لازم پاسخگوی سوالات شما میباشند.

تلفن دفتر: 02188907562

کارشناس فروش: 09195669592